המכון הישראלי לוגו1 (1).jpg

ובכל זאת, הסיפור הנשי הוא אחר. נכון שלכולנו יש סיפורים. אבל נשים, בצמתים מסויימות בחיים ובמחול הזה סביב ההורות, הדואליות הסבוכה לעיתים של אמא ובת, בת ואמא, הנשיות, הקריירה (או שאולי זו עבודה?) הבחירות (או הויתורים?) הבשלות, הגיל, ואיפה אנחנו בתוך כל זה- זהו סיפור אחר. מחד כל כך אינטימי, קרוב ומאידך - כל כך אוניברסאלי. כל כך אישי, כל כל נשי.

 

סדנת ״נשים מצלמות סיפור״ מאפשרת, מעודדת, בעיקר מלווה הסתכלות אחרת בסיפור הזה. באמצעות מצלמה ובשיטת האימון לראייה מודעת, ״נשים מצלמות סיפור״ היא סדנה שכולה הזמנה והזדמנות ייחודית לבחון, להבין, לשנות, לתקן, אולי להודות ולברך - על הסיפור הזה שלנו, בנקודה הזו בזמן. ביחד, ולחוד - נצא להכיר את הסיפור הזה מחדש, ללמוד אותו בשנית, להרגיש אותו, להתרגש איתו.

 

״נשים מצלמות סיפור״ היא שילוב עדין ומופלא של אימון, תיקון, תמיכה ומקום לשחרר יכולות ביטוי ויצירתיות. בקבוצות קטנות ודינמיות נלווה זו את זו במסע מצולם אל תוך הסיפורים שלנו. כל אחת והסיפור שלה, כולנו בסיפורים של כולנו. נחשוף, נחדד, נשנה פרספקטיבות ופרופורציות, נחליף עדשות, נשחק עם זויות ראייה - ונראה, באמת נראה את הסיפורים שלנו, כפי שלעולם לא ראינו אותם קודם.

״את הסדנה הזו, את ממש לא רוצה לפספס״

לקישורים

נוספים

נשים מצלמות סיפור:

״קשה לי להסביר במילים את מה שעברתי, אז מזל שלימדת אותי לצלם.״

אפרת, כפר סבא

מתי:

פרואר-מרץ 2019 

8 מפגשים שבועיים, שעתיים כל מפגש.

ימי ה׳, שעה 18:00 בערב 

מיקום: המכון לחקר ויזואלי - הוד השרון 

עלות:

* 1800 ש״ח בהרשמה מוקדמת עד ה 15.01.19

* 2000 ש״ח בהרשמה רגילה, 

* 1700 ש״ח לחברה שמביאה חברה נוספת, ולתלמידי וחברי ״לצלם סיפור״.

כדי לשמר אווירה אינטימית ומקרבת, מספר המקומות מוגבל.

 

התקשרו עכשיו לפרטים נוספים וכדי שנשמור לכם מקום:

052.953.6496 

או, להרשמה, הקליקו כאן.

הפרטים:

יש לך שאלות נוספות? אולי תמצאי כאן תשובות:

שאלות ותשובות נפוצות:

מעולה, מתאים לי: