לקחת שליטה על החשיפה, לקחת שליטה על הסיפור.

האימון לראייה מודעת (Visual Cognitive Training)™ היא שיטת העבודה הייחודית אשר פותחה במכון לחקר ויזואלי ואשר מהווה את המתודה המאפשרת את תהליכי השינוי אשר אנו מחוללים באנשים, במוסדות, בארגונים - בחברה בה אנו חיים. באמצעות עבודה עם מצלמה ותוך שימוש בכלים, שפה ומתודות השאולים מעולם הצילום ובשילוב עם עולמות תוכן של מדעי החברה, הרוח וההתנהגות - האימון לראייה מודעת™ מאפשר ומעודד הסתכלות, עיבוד, הבנה אחרת ובהכרח גם שינוי בתפיסת המציאות שלנו ואיך שאנחנו מתנהלים בתוכה.

 

כשיטה של חקר ויזואלי זהו מודל העושה שימוש במצלמה כמתודת מחקר עדכנית, חדשנית ורלוונטית במיוחד לתרבות של צריכה ויזואלית חסרת תקדים. זהו מודל השואל את סגולותיה הייחודיות של המצלמה ככלי זמין, נגיש ואפקטיבי מאין כמותו לעבודה על תהליכים חברתיים בבודדים, בקבוצות, בארגונים במוסדות. זו שיטה שמלמדת התבוננות מודעת - להפוך ולפרוץ את גבולות ההסתכלות והחשיבה האוטומטים, האינסטינקטיבים בהם כולנו מורגלים מלידה, לשאול שאלות שלא שאלנו ולמצוא תשובות שלא ראינו למרות שהיו לנו שם תמיד מול העיניים. היא מעניקה כישורי חיים, שמשנים חיים, לכל החיים.

 

כמודל תרפויטי טיפולי, האימון לראייה מודעת, או VCT™ היא שיטת אימון פורצת דרך ועוצמתית במיוחד המשלבת חקר ויזואלי עם מתודות של CBT - Cognitive Behavioral Therapy ומודלים טיפולים נוספים כמו NLP, Mindfulness, פותוטרפיה ואימון אישי. זהו תהליך טרפויתי שמשתמש במצלמה כדי להניע ולייצר תהליכים של שינוי תודעתי ורגשי מייטיב ומקל אצל אנשים בריאים ותפקודיים, (קבוצות ופרטנים, בני נוער ומבוגרים). בשימוש משולב עם מודלים פסיכותרפים ועל ידי מטפלים מוסמכים, VCT™ מאפשר לתת מענה זריז ואפקטיבי במיוחד לסובלים מחרדות, דכאון, טראומה, לחץ, מערכות יחסים או אתגרים תפקודיים רגשיים אחרים.

השיטה הומצאה ופותחה כדי להנגיש, לאפשר ולהטמיע חקר ויזואלי והתבוננות מודעת בקרב קהלים רחבים ושונים, בחתכים מגוונים של אוכלוסיות ושימושים. במגזר הפרטי אנו עובדים עם בודדים, משפחות, קבוצות בטווח גילאים נרחב, ובמגזר הציבורי אנו פורצי דרך במוסדות, ארגונים, עסקים, ייעוץ ארגוני, אקדמיה, בתי ספר, חינוך אלטרנטיבי, טיפול ואומנות. בכל אחד מחתכי האוכלוסיה הללו ובשיתופי פעולה בינהם אנו שואפים לחולל שינוי אישי, קהילתי, חברתי, סביבתי ותרבותי על ידי הגברת המודעות לסביבה הויזואלית בה אנו חיים ולמידה של כלים מעשיים להתמודדות מושכלת, אחראית, ומפתחת.

אימון לראייה מודעת

Visual Congnitive

Training

אודות >> האימון לראייה מודעת (VCT)™

טלפון: 052.953.6496

 shivi.isman@gmail.com

www.letsalemsipur.com

אין להעתיק, לשכפל, או לעשות כל שימוש בתכנים שבאתר זה, לרבות טקסטים, קישורים ותמונות ללא אישור מפורש.  
כל הזכויות שמורות, לצלם סיפור 2018 ֞©

  • Facebook Social Icon

לאהוב אותנו בפייסבוק:

לפרטים ושאלות, צרו אתנו קשר:
לפרטים ושאלות, צרו אתנו קשר: